Kurumsal | Bulten360.com

Yasal Uyarı

www.bulten360.com Web Sitesi’ni ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Web Sitesi Acıbadem Mahallesi, Taşköprü Caddesi, No:26 D: 3-4-5-6 Kadıköy, İstanbul, Türkiye adresinde faaliyette bulunan Ecomedya Reklam Hizmetleri LTD. ŞTİ.’ye (“Ecomedya”) aittir.
 
Web Sitesi üzerinde yayınlanan tüm içerikler, başta 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu olmak üzere yasal mevzuat kapsamında korunmaktadır. Web Sitesi üzerinde yayınlanan içerikler sadece Bulten360’dan yazılı izin alınarak verilen izin kapsamında kullanılabilir. Web Sitesi üzerinde yayınlanan içerikleri Bulten360’dan izin almaksızın herhangi bir şekilde kullanmanız durumunda başta 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu olmak üzere yasal mevzuat kapsamında hukuki ve cezai sorumluluğunuz doğar.
 
Web Sitesi üzerinde yayınlanan içeriği Bulten360’dan izin almaksızın ya da verilen iznin kapsamı dışında kullanmanız durumunda, aşağıda belirtilen tarife üzerinden Bulten360’dan telif tazminatı ödemekle yükümlü olacağınızı bildiririz.
 
Videolu İçerikler 7.500,00-TL(Yedi Bin Beş Yüz Türk Lirası)
 
Videosuz İçerikler 3.000,00-TL(Üç Bin Türk Lirası)
 
Yukarıda açıkladığımız üzere, Web Sitesi üzerinde yayınlanan içerikleri Bulten360’dan izin almaksızın kullanmanız ya da verilen iznin kapsamı dışında kullanmanız durumunda, yukarıda belirtilen tarife üzerinden telif tazminatı ödemekle yükümlü olacaksınız. Bu tarife üzerinden ödeme yapmadığınız durumda ise hem telif haklarını ihlal etmeniz hem de haksız rekabet yaratmanız nedeniyle hakkınızda hukuk davası açılacağını ve savcılığa şikayette bulunulacağını bildiririz.
 
Saygılarımızla,